Karolina Pędziwiatr Event & Wedding Planner

Jestem absolwentką studiów magisterskich, w zakresie turystyki i rekreacji, w trakcie których ostatni rok spędziłam we Włoszech poznając ludzi, ich kulturę, obyczaje, podziwiając przy okazji piękno tego śródziemnomorskiego kraju. Już wtedy odkrywałam swoją duszę organizatorki.

Doświadczenie zawodowe zdobyłam jako Event Manager, wykorzystując swoje zdolności przy organizacji dużych koncertów oraz imprez sportowych.

Współpracowałam z managerami gwiazd takich jak: Carlos Santana, Deep Purple, Bob Dylan, Robert Plant, Korn, ZZ TOP, Whitesnake, Electric Light Orchestra, Mike&The Mechanics, The Sisters of Mercy, Europe, Fish, Patrycja Markowska, Kasia Kowalska, Dżem i wiele innych. Wyzwania, związane z nietypowymi wymaganiami artystów, wzbogaciły moją kreatywność. Dla mnie niecodzienne zadania to codzienność.

Obecnie zajmuję się organizacją zaręczyn, ślubów, wesel we Włoszech, gdzie głównie upodobałam sobie południe. Moim zdaniem jest to jedno z najpiękniejszych i najbardziej romantycznych miejsc na organizację tak niezwykłych uroczystości.

Jestem perfekcjonistką, lubię mieć dopracowany każdy szczegół. Punktualność i precyzja towarzyszą mi w pracy jak i poza nią. Każdą uroczystość/wydarzenie traktuję jak zupełnie nowy projekt, który musi być wykonany na miarę i zgodnie z oczekiwaniami klienta. Współpracuję z profesjonalistami z branży ślubnej i nie tylko, co w połączeniu z posiadanym już doświadczeniem daje oczekiwany efekt finalny, w tworzeniu każdego przedsięwzięcia.

info@uniqueday.pl
© 2018 uniqueday.pl
Projekt wykonanie Fastlan.pl

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…